Лінзи добрі. Всё чудово. Але ніколи не беріть вертикальні, бо будете спочатку котом, потім косооким, а потім взагалі козлом. Якщо у вас немає козлячої бороди, а бо вам ваша дружина не наставила рогів, то краще візьмість склеральні на все око або просто кольорові без вертикального орнаменту.
Лінзи добрі. Всё чудово. Але ніколи не беріть вертикальні, бо будете спочатку котом, потім косооким, а потім взагалі козлом.
Якщо у вас немає козлячої бороди, а бо вам ваша дружина не наставила рогів, то краще візьмість склеральні на все око або просто кольорові без вертикального орнаменту.