Штатна магнітола Lesko Ford Tourneo Connect I Рестайлінг 2009-2013 9" 2/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (9802-45019)

-23%
- В наявності
- Код: 9802-45019
11 699 ₴
8 999 ₴
+380 (97) 944-55-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RCA-виходи 3 пари
ГЛОНАСС
Наявність Wi-Fi Так
Операційна система Android
Передня панель Незнімна
Порт для SD-карти Ні
Тип MP3
Тип екрана Сенсорний
Входи та виходи Відеовихід, Вихід на сабвуфер, Аудіовихід
Число аудіовходів 1
Сенсорний екран Так
Пам'ять станцій 30
Програми еквалайзера
Пульт дистанційного керування Немає
Посилення басів Так
Функція записування Да
GPS антенна в комплекті Так
Архітектура ядра 8x ARMv7, 2001 MHz
Версія Android 10.0
Внутрішня пам'ять, Гб 32
Виносний Sim-слот Так
Виносних USB, шт. 2
Графічний процесор PowerVR Rogue GE8300
Довжина GPS кабелю 160 см.
Звуковий чип ST7850
Кількість ядер 8
Оперативна пам'ять, ГБ 2
Підтримка 4G Так
Покриття дисплея 2.5D Multi-touch screen
Процесор UIS7862
Радіочип TDA7708
Розміри без штатної рамки, мм. Ширина: 225 (по верху), 217 (по низу); Глибина: 40; Висота: 130
Розміри, см 22.5 (зверху), 21.7 (знизу), 13 (висота), 4 (глибина)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип | Mp3 |
| Операційна система | Android |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| GPS | Да |
| Артикул | 9802-45019 |
| Архітектура ядра | 8x ARMv7, 2001 MHz |
| Версія | Android 10.0 |
| Внутрішня пам'ять, ГБ | 32 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | PowerVR Rogue GE8300 |
| Звуковий чіп | ST7850 |
| Інтерфейс | З' єднання камери заднього вигляду |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальна вихідна потужність | 50 Вт |
| Монтажний розмір | 2 DIN |
| Оперативна пам' ять, ГБ | 2 |
| Підтримувані формати відтворення | OGG |
| Підтримка 4G | Да |
| Процесор | UIS7862 |
| Радіо чіп | TDA7708 |
| Розмір екрана | 9" |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Сумісні марки автомобілів | Ford |
| Сумісні моделі автомобілів | Tourneo Connect I Рестайлинг 2009-2013 |
| Тюнер | FM/AM |
- Ціна: 8 999 ₴

