Штатна магнітола Lesko для Toyota Land Cruiser Prado (2002-2009гг.) 9" 1/16Gb Wi-Fi Optima GPS Android тойота

-23%
- В наявності
- Код: 7408-33062
8 852 ₴
6 809 ₴
+380 (97) 944-55-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як вибрати автомагнітолу?
Якість звуку.
Треба звернути увагу на якість звуку, який використовується в магнітолі. На цю якість може вплинути еквалайзер і наявність тумблерів регуляції баса та НВЧ. Так само потужність нижче 60 ватів вихідної потужності — показник низької якості звукової плати магнітоли. Вибирайте магнітоли, які мають еквалайзери та потужність 60 ватів.
Колір і передня панель.
Важливу роль відіграє колір передньої панелі, наявність функційних кнопок, а також дисплея, який відтворює трек, який грає в цей час. Також там може зображатися FM-станція, яка запущена на магнітолі. Якщо дисплей немає повністю, а передбачені механічні слайдери, то таку магнітолу не рекомендуємо купувати, оскільки вона застаріла модель. Купуйте магнітоли з LED-екранами або TFT/IPS дисплеями.
Встановлення магнітоли.
Це відповідальний і важливий захід, рекомендуємо звернутися з таким питанням у СТО або сервісний центр з обслуговування автомобілів — де вам усе зроблять у найкращому вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | WMA, JPEG, MP3, AVI, FLAC, WAV |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Optima, Prado |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Аудіовихід, Відеовихід |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Да |
| Артикул | 7408-33062 |
| Версія Android | 8.1 Go |
| Внутрішня пам'ять, ГБ | 16 |
| Висота | 130 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 45 |
| Діагональ екрана | 9 |
| Звуковий чіп | 7388 |
| Інтерфейс | З' єднання камери заднього вигляду |
| Максимальна вихідна потужність | 52 Вт |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Модель автомобіля | Land Cruiser Prado |
| Модуль GPS | Да |
| Монтажний розмір | 2 DIN |
| Потужність | 52 |
| Навігаційна система | Google Навігатор |
| Оперативна пам' ять, ГБ | 1 |
| Підтримувані формати відтворення | JPEG |
| Настанови програмного забезпечення | Android 8.1 Go |
| Процесор | MT8227 |
| Розмір екрана | 9" |
| Роздільна здатність екрана | 1024х600 |
| Сумісні марки автомобілів | Toyota |
| Сумісні моделі автомобілів | Land Cruiser Prado (2002-2009 гг.) |
| Ширина по низу, мм | 219 |
| Ширина, мм | 230 |
- Ціна: 6 809 ₴





