Штатна магнітола Lesko для Hyundai i10 I 2007-2013 екран 9" 1/16Gb/ Wi-Fi Optima Хюндай Android

-23%
- В наявності
- Код: 4349-12684
6 499 ₴
4 999 ₴
+380 (97) 944-55-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій сумісний з:
Hyundai i10/1 покоління 2007-2009
Hyundai i10/1 покоління [рестайлінг] 2010-2013
Hyundai i10/2 покоління 2013-2016
Hyundai i10/2 покоління [рестайлінг] 2016-2019
Hyundai i10/3 покоління 2019-2019
Зверніть увагу, ця штатна автомагнітола не працює з акустичними системами (підсилювачами) BOSE і ROCKFORD без додаткового активатора акустичної системи. Під'єднання динаміків відбувається в обході підсилювача однієї з вищевказаних систем або за допомогою додаткового адаптера.
Сучасна штатна автомагнітола
Далеко не в кожну машину вдасться встановити звичайну магнітолу, найскладніше це зробити саме в Hundai i10. Цю проблему повністю розв'язує штатна автомагнітола, яка вже з заводу встановлена в відповідну рамку, що підходить під посадкове місце в i10. Цей пристрій у разі правильного під'єднання інтегрується в систему автомобіля, даючи змогу використовувати деякі функції безпосередньо з автомагнітоли.
ОС Андроїд — простота та багатофункціональність
Пристрій працює під керуванням операційної системи Android 6. Приставка «GO» означає, що система була модернізована для використання в автомобілі, елементи інтерфейсу збільшені та зміщені для зручного використання в русі. Система андроїд має розширений функціонал, який можна доповнювати за допомогою встановлення додаткових застосунків з Play Market.
Яскравий 9-дюймовий IPS-екран
Основою автомагнітоли є сенсорний IPS екран, який і використовується для керування пристроєм. Виробник вирішив повністю відмовитися від фізичних кнопок, позаяк вони мають порівняно низький ресурс використання, тоді як сенсор, не маючи рухомих деталей, на багато довговічніше. Використання IPS матриці дає змогу чітко бачити інформацію на екрані з будь-якої точки салону, без спотворень кольору та елементів, що відбиваються.
Найкращі комплектуючі для максимальної продуктивності
Висока продуктивність забезпечується використанням зв'язки з 4-ядерного процесора, побудованого на ядрах ARM Cortex-A7, і графічного прискорювача Mali-450 MP, це поєднання забезпечує стабільну роботу в більшості сучасних застосунків. Під зберігання кешу програм передбачене 1 ГБ оперативної пам'яті, для користувацьких файлів і системи 16 ГБ постійної. Далеко не кожна автомагнітола може похвалитися такими характеристиками, крім цього, виробник на програмному рівні подбав про оптимізацію навантаження на комплектуючі під час роботи.
Швидка та стабільна робота з GPS супутниками
Одним з основних застосувань цієї автомагнітоли можна вважати навігацію за стандартом GPS, для стабільного зв'язку необхідно лише закріпити комплектну виносну антену в точці, кузова, де спостерігається найбільша стабільність і рівень сигналу, наприклад, на лобовому склі. З коробки на пристрій встановлено навігаційний застосунок IGO, який на цей момент є одним із променів. За потреби ви можете встановити будь-який застосунок навігації з Play Market.
Дротове й бездротове під'єднання додаткових пристроїв
Для передавання даних і синхронізації з іншими пристроями магнітолу обладнана як дротовими, так і бездротовими інтерфейсами, як-от:
Wi-Fi — дає змогу виходити в мережу інтернет за допомогою під'єднання до роутера поблизу, або до смартфона в режимі точки доступу.
Bluetooth забезпечує сполучення з пристроями, як-от блютуз гарнітури, смартфони тощо. Під час під'єднання телефона активується режим Hands Free, забезпечуючи можливість відповіді на дзвінки, не беручи в руки телефон, у такий спосіб не відвертаючи уваги від дороги.
USB — популярний інтерфейс для передавання даних із флешок та інших ЕСБ пристроїв. У цій моделі передбачено два виносні порти, які ви можете розташувати в зручному місці на передній панелі.
AV/IN — дає змогу під'єднати камеру заднього огляду, яка використовується для безлопатевного паркування заднім ходом.
Штатна автомагнітола — найкраще рішення для Hyundai i10, що розширює функціонал і збільшує зручність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | AVI, FLAC, MP3 |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Операційна система | Android |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| GPS | Да |
| GPS антена | Да |
| Wi Fi | Да |
| Артикул | 4349-12684 |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7, 1.3 Hz |
| Внутрішня пам'ять, ГБ | 16 |
| Входи і виходи | Аудіовідеовхід |
| Висота | 175 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 40 |
| Графічний прискорювач | Mali-450 MP |
| Діагональ екрана | 9 |
| Звуковий чіп | 7388 |
| Карты IGO | Вбудовані |
| Кількість ядер | 4 |
| Максимальна вихідна потужність | 4 х 50 вт |
| Марка | для автомобілів Hyundai i10 (2013-2016 р.) |
| Потужність, Вт | 4х50 |
| Навігаційна система | iGo |
| Оперативна пам' ять, ГБ | 1 |
| Підтримка камери заднього огляду | Да |
| Підтримка керування кнопками на рулі | Да |
| Процесор | МТК 8227 |
| Розмір екрана | 9" |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Сумісність з | Hyundai i10 1 покоління 2007-2009г.| Hyundai i10 1 покоління рестайлінг 2010-2013гг.| Hyundai i10 2 покоління 2013-2016гг.| Hyundai i10 2 покоління рестайлінг 2016-2019гг.| Hyundai i10 3 покоління 2019г. |
| Сумісні марки автомобілів | Hyundai |
| Тип | Автомагнітола |
| Тип екрана | IPS |
| Функція USB-DVR | Да |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 4 999 ₴

