Магнітола Lesko Mercedes-Benz E-Клас IV W212 / S212 / C207 2009-2013 9" 4/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (11633-64711)

-20%
- В наявності
- Код: 11633-64711
14 404 ₴
11 523 ₴
+380 (97) 944-55-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітола Lesko для Mercedes-Benz E-Клас IV (W212, S212, C207) 2009-2013 9" 4/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (11633-64711)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Да |
| Артикул | 11633-64711 |
| Архітектура ядра | 2х ARM Cortex-A75, 2001MHz, 6x ARM Cortex-A55, 2001MHz |
| Версія Android | 10 |
| Внутрішня пам'ять, ГБ | 32 |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Аудіовихід, відеовихід |
| Виносний Sim-слот | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Діагональ екрана | 9 |
| Кількість ядер | 8 |
| Потужність | 50 |
| Оперативна пам' ять, ГБ | 4 |
| Підтримувані формати | FLAC, MP3, WMA, AVI, JPEG, WAV |
| Підтримка 4G | Да |
| Приховування дисплея | 2.5D Multi-touch screen |
| Процесор | Unisoc UIS7862A |
| Робітні діапазони частот | AM, FM |
| Радіо чіп | TDA7708 |
| Розміри без штатної рамки, мм | Ширина: 225 (поверху), 217 (за низою); Глибина: 40; Висота: 130 |
| Роздільна здатність екрана | 1024х600 |
| Сумісні марки автомобілів | Mercedes |
| Сумісні моделі автомобілів | E-Клас IV (W212, S212, C207) 2009-2013 |
| Підсилювач звуку | ST7850 |
- Ціна: 11 523 ₴
