Адаптер — перехідник MICH J-arm для кріплення монокуляра нічного бачення PVS-14 до Rhino mount пластиковий MB

- В наявності
- Код: 100921
1 680 ₴
1 399 ₴
Адаптер — перехідник J-arm призначений для кріплення монокуляра нічного бачення PVS-14, CL27-0008 і подібних моделей до підіймального механізму Rhino mount або його аналогів.
З одного боку адаптер J-arm має гвинт, який вкручується в отвір із різзю на монокулярі, а з іншого боку має кріплення з клямкою, яке кріпиться до підіймального механізму типу Rhino mount. А вже сам підіймальний механізм, який купується окремо, кріпиться до NVG-роз'єму шолома та дає змогу опускати та підіймати монокуляр над головою.
Цей адаптер J-arm не має контактної групи, за допомогою якої монокуляр автоматично вимикається під час підіймання, тобто монокуляр у разі невикористання необхідно буде вимикати вручну.
Адаптер перехідник J-arm, залежно від модифікації, є пластиковий і металевий — дивіться модифікацію в назві товару та на першому фото. Також до комплекту з адаптером входить запасний гвинт для кріплення до монокуляра.
Вага металевої моделі — 82 грами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARM |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100921 |
| Вага | 82 г г |
| Гарантійний термін, міс | 6 |
| Адреса встановлення | Інше |
| Призначення | Універсальний |
| Тип | Затискач |
| Тип міцності | Зажим |
- Ціна: 1 399 ₴






