Так і не надіслали товар. Перше замовлення самостійно скасували, так і не пояснивши причини. Наступне відмовились відправляти з коментарем, про який просила при покупці, оскільки це було на подарунок. Аргументувавши це тим, що НП з коментарями не приймає і що вони не будуть заради одного замовлення окремо їхати на НП і відправляти замовнику. Раніше купувала і все було гаразд. Також після оплати за товар, перестали відповідати на повідомлення у вайбері, через який самі і зв'язувалась. Допоки не поскаржилась на платформі пром.юа, тоді зв'язався менеджер і пробував вирішити ці питання. А також повідомив, що відправка відбувається щодня до обіду. Однак при таких умовах вже не було бажання замовляти.
Комментарий продавца
Дуже цікаво, як така людина не розуміє що в країні війна!! Мабуть того, що виїхала в Польщу, де не має ні повітряний тривоги ні обстрілів. Перше замовлення відмінили, бо Ви отримувачем кого вписали?! Посередника до якого телефонуєш, а тот нічого не замовляв . На вашу точку зору , які наші дії повинні були бути - цікаво послухати. Ми відмовились у відправці , нічого не перепутали ? Можливо ви, бо вже зрозуміли, що товар не приїде до того , як ваш посредник буде виїзжати за кордон. По вашій точці зору, ми все повинні кидати і бігти на пошту - золотий клієнт, який замовив самий дешевий набір для куріння, аж за 140 грн . Та ще і повинні і на коробці писата привітання. Ви випадково не перепутали магазини з подарунковим, де вам і відкритку вложать і бантиком запакують. Сміх і годі. Для цього і термін відправки, до якого все відправляється в цей день , а все наступне на наступний. Звісно, що ніхто за одне замовлення не буде бігти на пошту. Бо так потрібно цілий день бігать, хтось 13 замовить - біжи, 14- біжи, 15- біжи. Позвикали за кордоном, де все спокійно, щоб їм в цю ж секунду бігли на пошту відправляти, а то що повітряна тривого цілими днями - нікого не тривожить. Цікава у Вас логіка. На рахунок зв'язку, ви подивіться уважно, бо якщо не встигли за 1 хвилину вам відповісти - то не виходити на зв'язок. Буває таке після обстрілів у людей. На рахунок якоїсь співпраці ми відмовляємося з такими дуже натхнено цікавими людьми більше мати діло. Мирного вам там Неба )
Так і не надіслали товар. Перше замовлення самостійно скасували, так і не пояснивши причини. Наступне відмовились відправляти з коментарем, про який просила при покупці, оскільки це було на подарунок. Аргументувавши це тим, що НП з коментарями не приймає і що вони не будуть заради одного замовлення окремо їхати на НП і відправляти замовнику. Раніше купувала і все було гаразд. Також після оплати за товар, перестали відповідати на повідомлення у вайбері, через який самі і зв'язувалась. Допоки не поскаржилась на платформі пром.юа, тоді зв'язався менеджер і пробував вирішити ці питання. А також повідомив, що відправка відбувається щодня до обіду. Однак при таких умовах вже не було бажання замовляти.
Дуже цікаво, як така людина не розуміє що в країні війна!! Мабуть того, що виїхала в Польщу, де не має ні повітряний тривоги ні обстрілів. Перше замовлення відмінили, бо Ви отримувачем кого вписали?! Посередника до якого телефонуєш, а тот нічого не замовляв . На вашу точку зору , які наші дії повинні були бути - цікаво послухати. Ми відмовились у відправці , нічого не перепутали ? Можливо ви, бо вже зрозуміли, що товар не приїде до того , як ваш посредник буде виїзжати за кордон. По вашій точці зору, ми все повинні кидати і бігти на пошту - золотий клієнт, який замовив самий дешевий набір для куріння, аж за 140 грн . Та ще і повинні і на коробці писата привітання. Ви випадково не перепутали магазини з подарунковим, де вам і відкритку вложать і бантиком запакують. Сміх і годі. Для цього і термін відправки, до якого все відправляється в цей день , а все наступне на наступний. Звісно, що ніхто за одне замовлення не буде бігти на пошту. Бо так потрібно цілий день бігать, хтось 13 замовить - біжи, 14- біжи, 15- біжи. Позвикали за кордоном, де все спокійно, щоб їм в цю ж секунду бігли на пошту відправляти, а то що повітряна тривого цілими днями - нікого не тривожить. Цікава у Вас логіка. На рахунок зв'язку, ви подивіться уважно, бо якщо не встигли за 1 хвилину вам відповісти - то не виходити на зв'язок. Буває таке після обстрілів у людей. На рахунок якоїсь співпраці ми відмовляємося з такими дуже натхнено цікавими людьми більше мати діло. Мирного вам там Неба )