Дякую , дитина у захваті . Чудова іграшка і приємний продавець
Наталия Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Паша З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
ваше швидко та якісно отримав.. оплата після огляду товару
Дмитро К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дмитро, що ви лукавите. Вас наш менеджер набирав і ви йому сказали , що замовили в другом магазині. "Отправляли дольше обещанного" відправка протягом 2 днів в період війни це довго для вас ? То, що всі знаходяться без електроенергії і відповідно під обстрілами. то таке я розумію.
Дмитро
Якби мені зателефонували я би не ставив поганих відгуків. а так мені здається що лукавите ви, створивши декілька магазинів прокладок в різних містах
Комментарий продавца
Ви самі підтверджуєте, що не в одном магазині замовили товар, потім стверджуєте, що до вас не телефонували. А як ви зрозумієте з якого телефонували?! Ви ніколи не помічали, що такі гіганти інтернет торгівлі Розетка, Алло , Епіцентр продають в більшості один тот самий товар ? То виходичи з ваших міркувань там один власник і це " магазини прокладки", то я вас можу розчарувати, що там різні власники і різні це магазини. Відповідно стверджувати це не правдиво в даній ситуації на домислах.
Дмитро
Нормальні люди мають звичку називати себе коли телефонують незнайомій людині. І якщо я перший заказ зробив в іншому магазині 15.12, а у вас 21.12, то я розумію хто мені телефонував, а хто ні.
Спасибо! Быстро отправили. Товар был в наличии.
Дякую , дитина у захваті . Чудова іграшка і приємний продавець
ваше швидко та якісно отримав.. оплата після огляду товару
Дмитро, що ви лукавите. Вас наш менеджер набирав і ви йому сказали , що замовили в другом магазині. "Отправляли дольше обещанного" відправка протягом 2 днів в період війни це довго для вас ? То, що всі знаходяться без електроенергії і відповідно під обстрілами. то таке я розумію.
Якби мені зателефонували я би не ставив поганих відгуків. а так мені здається що лукавите ви, створивши декілька магазинів прокладок в різних містах
Ви самі підтверджуєте, що не в одном магазині замовили товар, потім стверджуєте, що до вас не телефонували. А як ви зрозумієте з якого телефонували?! Ви ніколи не помічали, що такі гіганти інтернет торгівлі Розетка, Алло , Епіцентр продають в більшості один тот самий товар ? То виходичи з ваших міркувань там один власник і це " магазини прокладки", то я вас можу розчарувати, що там різні власники і різні
це магазини. Відповідно стверджувати це не правдиво в даній ситуації на домислах.
Нормальні люди мають звичку називати себе коли телефонують незнайомій людині. І якщо я перший заказ зробив в іншому магазині 15.12, а у вас 21.12, то я розумію хто мені телефонував, а хто ні.
все супер