Замовлення зробив у неділю 22 січня, приблизно о 12 годині. Попередньо посилка повинна була прийти о 15.00, але ще не було й восьмої ранку, прийшло повідомлення Посилання прибуло у відділення. Був прмємо здивований. Забрав після роботи. Тростина зподобалась. Резинка ще добра, частинки самі запригуюсь куди треба. Про замовлення, може я щось не зрозумів, або не поклали додаткові приладдя. Саме протильодова та додаткова насадки. Не хотів робити повернення, бо треба була така палиця. Важко ходити. Мабудь комусь прмгодяться. В цілому товаром задоволений. Продавця рекомендую.
Наталія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
зручні, гарні і головне дитині подобається)))
Вікторія Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Класс)отправили в тот же день😇товаром очень довольны🤗рекомендую 👍
Сергей С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлия В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все сподобалось. Постільна білизна виглядає гарно та стильно, добра якість. Гарне обслуговування, швидка відправка замовлення. Також сподобалось, як було спаковано - готовий подарунок :)
Замовлення зробив у неділю 22 січня, приблизно о 12 годині. Попередньо посилка повинна була прийти о 15.00, але ще не було й восьмої ранку, прийшло повідомлення Посилання прибуло у відділення. Був прмємо здивований.
Забрав після роботи. Тростина зподобалась. Резинка ще добра, частинки самі запригуюсь куди треба.
Про замовлення, може я щось не зрозумів, або не поклали додаткові приладдя. Саме протильодова та додаткова насадки. Не хотів робити повернення, бо треба була така палиця. Важко ходити. Мабудь комусь прмгодяться.
В цілому товаром задоволений. Продавця рекомендую.
зручні, гарні і головне дитині подобається)))
Класс)отправили в тот же день😇товаром очень довольны🤗рекомендую 👍
Все сподобалось. Постільна білизна виглядає гарно та стильно, добра якість. Гарне обслуговування, швидка відправка замовлення. Також сподобалось, як було спаковано - готовий подарунок :)