Штатна магнітола Lesko для Toyota Tundra II Рестайлінг 2013-2021 IPS 9 4/64Gb CarPlay

-20%
- В наявності
- Код: 10869-57017
14 999 ₴
11 999 ₴
+380 (97) 944-55-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як вибрати автомагнітолу?
Якість звуку.
Треба звернути увагу на якість звуку, який використовується в магнітолі. На цю якість може вплинути еквалайзер і наявність тумблерів регуляції баса та НВЧ. Так само потужність нижче 60 ватів вихідної потужності — показник низької якості звукової плати магнітоли. Колір і передня панель.
Важливу роль відіграє колір передньої панелі, наявність функційних кнопок, а також дисплея, який відтворює трек, який грає в цей час. Також там може зображатися FM-станція, яка запущена на магнітолі. Якщо дисплей немає повністю, а передбачені механічні слайдери, то таку магнітолу не рекомендуємо купувати, оскільки вона застаріла модель. Встановлення магнітоли.
Це відповідальний і важливий захід, рекомендуємо звернутися з таким питанням у СТО або сервісний центр з обслуговування автомобілів — де вам усе зроблять у найкращому вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| API Level | 29 |
| Android авто | Да |
| Car Play | Да |
| Артикул | 10869-57017 |
| Архітектура ядра | 8x ARM Cortex- A55 1,60 GHz |
| Версія Android | 13 |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Можливість вибору мови інтерфейсу | Так, усі мови |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8322 |
| Діагональ екрана | 9 |
| Довжина | Зверху 227 мм, по низу 220 см |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Unisoc UIS8581a |
| Роздільна здатність екрана, dpi | 268 |
| Слот SIM карти | Так, знімний |
| Сумісні марки автомобілів | Toyota |
| Сумісні моделі автомобілів | Tundra II Рестайлінг 2013-2021 |
| Підсилювач | Підсилювач TDA 7851l |
| Частота оновлення екрана, Гц | 62 |
| Частота процесора, ГГц | 2002 |
| Частота процесора, Мгц | 1600 |
| Ширина | 10 см |
| Екран | IPS |
- Ціна: 11 999 ₴


