Штатна магнітола 9" Lesko для Toyota Corolla X (E140, E150) 2006-2012 2/32Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS Prime

-20%
- В наявності
- Код: 9672-48167
13 624 ₴
10 899 ₴
+380 (97) 944-55-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагнітола Lesko — максимум функцій для вашої зручності
Керуйте
можливостями, комфортно!
Магнітола з великим сенсорним дисплеєм зробить процес керування функціями програвача та інших застосунків ще простішим і органічнішим. Створюйте плейлисти, виводьте, закріплюйте та відтворюйте необхідну Вам інформацію на дисплеї головного пристрою.
Якісне передавання кольору
Великий запас яскравості
Загартоване скло для захисту поверхні від подряпин
Антивідблискове й олеофобне покриття
ЯКІСНИЙ ЗВУЧАННЯ
МУЗИКИ
Завдяки вбудованому мікропроцесору магнітола відтворює живий і об'ємніший звук і має гнучкіші інструменти його налаштувань. Готові ефекти моделювальні простір, персональні параметри еквалайзера. Деякі моделі автомагнітол Lesko мають вбудований DSP процесор, що робить можливим тонке настроювання акустики салону Вашого авто.
Carplay и Android Auto
Відтворення робочого стола вашого смартфона на екрані магнітоли. Підтримка технології CarPlay і Android Auto дають змогу використовувати деякі встановлені на вашому смартфоні програми, керуючи ними через дисплей магнітоли, залишаючи їхні дані в телефоні. Отже, з'єднавши пристрої через USB або Bluetooth (залежно від версії програмного забезпечення) Ви зможете:
Здійснювати та здійснювати дзвінки, згідно з технологією HandsFree.
Працювати з повідомленнями. Підтримується в застосунках iMessage, Hangouts, WhatsApp, Facebook Менеджер, Skype, Telegram і деякими іншими.
Слухайте музику, подкасти, аудіокниги в підтримуваних службах, як-от iTunes Radio, Play Music, Spotify, TuneIn та інших.
взаємодіяти з програмами навігації Apple Maps і Google Maps.
Використовувати голосові команди або голосового асистента.
Крім того, магнітола має окрему GPS-антену, для кращого позиціювання транспортного засобу та підтримки стабільної роботи з супутниками. Навігація доступна і в режимі безпосереднього використання головного Андроїд пристрою, через програми на кшталт Navitel або Google Maps, незалежно від активності Carplay або Android Auto!
БЕЗОПАСНАЯ ПАРКОВКА
Магнітола з підтримкою камер заднього огляду робить процес паркування безпечнішим. Виведення зображення відбувається зі штатної камери на дисплей ГК. Паркувальні лінії на екрані, у режимі реального часу, допоможуть точніше маневрувати й уникнути зіткнення з іншими авто. Таке рішення усуває сліпу зону позаду автомобіля, що часто призводить до небажаних наслідків під час паркування.
(камери заднього огляду представлені окремо та не є елементом комплектації магнітоли.)
ПОТУЖНА СИСТЕМА
Запорукою високої продуктивності є багатоядерний процесор із потужним графічним прискорювачем для відтворення візуальних завдань.
Магнітола має досить оперативну та вбудовану пам'ять для забезпечення робіт і зберігання даних. Робота пристрою забезпечується стабільною версією операційної системи ANDROID.
Чому Android магнітолу?
1. Звук високої якості та можливості його настроювання. Вбудований мікропроцесор.
2. Бездротові мережі:
Wi-Fi для доступу до інтернету;
Bluetooth для бездротового з'єднання з пристроями та обміну даними;
Підтримка роботи в широкосмугових діапазонах зв'язку 4G LTE.
3. Встановлюйте програми з Play Market, як на смартфоні.
4. Налаштуйте зовнішній вигляд системи, на ваш смак.
5. Точна навігація на великому дисплеї.
6. Здійснюйте або відповідайте на дзвінки, не відвертаючи уваги від дороги з технологією Hands Free.
7. Паркуйтеся безпечно, завдяки сумісності пристрою з камерами заднього огляду.
8. Під'єднуйте зовнішні пристрої через USB для обміну даними та розширення спектра можливостей головного пристрою Вашого авто.
9. Відтворення відео з високою роздільною здатністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | AVI, JPEG, MP3, WMA, FLAC, WAV |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | E-150, Corolla |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Аудіовихід, Відеовихід, Вихід на сабвуфер |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| API Level | 29 |
| Android авто | Да |
| Car Play | Да |
| активне охолодження | Да |
| Артикул | 9672-48167 |
| Архітектура ядра | 8хARM Cortex-A55, 1600 Mhz |
| Аудіо | Dsp toshiba tcb001hq |
| Версія Android | 13 |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Версія ядра | 4.14.133 |
| Можливість вибору мови інтерфейсу | так, всі мови |
| вбудований звуковий DSP-процесор | Да |
| Висота | 130 см |
| вихід на камеру | Да |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 58 |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8322 |
| Діагональ екрана | 9 |
| Довжина | Зверху 227 мм, по низу 220 см |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Потужність | 52 |
| Об' єм оперативної пам' яті | 2 |
| Щільність пікселів екрана, ppi | 269 |
| Процесор | Unisoc UIS8581a |
| Розмір екрана, мм | 196*116 |
| Роздільна здатність екрана, dpi | 268 |
| Слот SIM карти | так, знімний |
| Сумісні моделі автомобілів | Corolla X (E140, E150) 2006-2012 |
| Підсилювач | AK7604VQ |
| Частота оновлення екрана, Гц | 59 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Ширина | 10 см |
| Екран | IPS |
| мова інтерфейсу типово | українська |
- Ціна: 10 899 ₴

