Штатна магнітола Lesko для Nissan Rogue II 2013-2016 екран 10" 4/32Gb/4G/ Wi-Fi/CarPlay Premium GPS Android

-20%
- В наявності
- Код: 9497-34044
11 749 ₴
9 399 ₴
+380 (97) 944-55-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штатна магнітола Lesko для Nissan Rogue II 2013-2016 екран 10" 4/32Gb/4G/ Wi-Fi/CarPlay Premium GPS Android
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9497-34044 |
| Архітектура ядра | 6xARM Cortex A55 2002 MHz, 2xARM Cortex A75 2002 MHz |
| Внутрішня пам'ять, ГБ | 32 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Інтерфейс | З' єднання камери заднього вигляду |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальна вихідна потужність | 52 Вт |
| Марка автомобіля | Nissan |
| Модуль GPS | Да |
| Монтажний розмір | 2 DIN |
| Навігаційна система | Google Навігатор |
| Оперативна пам' ять, ГБ | 4 |
| Підтримувані формати відтворення | JPEG |
| Підтримка 4G | Да |
| Настанови програмного забезпечення | Android 10 |
| Процесор | Unisoc UIS7862A |
| Розмір екрана | 10" |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Сумісні марки автомобілів | Nissan |
| Сумісні моделі автомобілів | Rogue II 2013-2016 г г. |
- Ціна: 9 399 ₴




